Interní vývojář - .NET/C# (Bankovnictví)

Job Type: Permanent

Apply for this job

Date Posted: 18th May 2018
Location: Ostrava, Czech Republic
Contact Name: Daniel Kremser
Telephone: + 44 191 230 1883
Reference: 18052018dk01
Salary:

Ve spolupráci s úspěšnou menší finanční institucí působící nejen u nás, ale také v zahraničí momentálně hledám vývojáře se znalostí C# a .NET, databází, SQL a dalších přidružených technologií na pozice back-end a full-stack vývojářů.

Klient se vyznačuje otevřeným přístupem k vývoji a menším IT týmem, kde se kandidáti neztratí ve změti korporátních pravidel a papírování. Ba naopak, dostanou možnost pracovat v dynamickém a rapidně se vyvíjejícím prostředí, které rozhodně není pro ty, co by si sem přišli jen sednou a nějak to přetrpět.

Tento přístup se ostatně odráží i v nárocích kladených na jednotlivé zájemce. Základem je samozřejmě znalost a především nějaká ta zkušenost (klidně i volnočasová) s vývojem v rámci .NET/C#, případně zkušenosti s front-end frameworkem jako je Angular, React či JQuery. Vedle toho ale bude kladen velký důraz právě na chuť k práci a zájem na moderních projektech z oblasti finančnictví, případně o oblast Dynamics CRM. Ani menší penzum zkušeností tak nemusí být překážkou a klient je otevřen jak zkušeným matadorům, tak i těm, co s kariérou vývojáře teprve začínají.

.NET/C# Developer

Znalost SQL, databází

Znalost anglického jazyka

Znalost Dynamics CRM bude výhodou

Chuť učit se a zdokonalovat se v rámci dynamické a úspěšné společnosti

Příležitost je v Praze!

Úspěšní uchazeči se mohou těšit na pohodové pracovní prostředí v centru Prahy, kupu benefitů a finanční ohodnocení do výše 100 000 CZK. Samozřejmostí je velkorysý prostor k růstu a kariérní možnosti v rámci vedení jednotlivých projektů a týmů. Pokud vás něco takového zajímá, rozhodně se ozvěte a můžeme probrat všechny detaily.

Kontakt:

441912551439 (UK) nebo 420228883018

d.kremser@nigelfrank.com!

Nigel Frank International je specialistou v oblasti lidských zdrojů a Microsoft technologií s výsadním postavením na trhu. Naše reklamy jsou nejvíce vidět a klientům nabízíme největší a nejobsáhlejší databázi kandidátů z celého světa!

Apply for this job

To apply for this job, please enter your details below:

Apply