Una società di Tenth Revolution Group

La tua attuale ricerca di lavoro

1 risultati della ricerca

Per A tempo indeterminato e a termine in Gdansk

    Azure & SQL Server Administrator

    Gdańsk, Poland

    • Administrator Ruolo
    • Seniority: Mid-level

    Descrizione posizione

    Firma z branży medycznej poszukuje doświadczonego administartora / inzyniera Azure oraz Baz Danych MSSQL, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie infrastrukturą w chmurze Microsoft Azure. Praca dostępna w formie hybrydowej z Gdanska z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę B2B.

    Oczekujemy od kandydata:

    * Doświadczenia w pracy z technologiami Microsoft Azure, w tym DevOps i deployment pipelines.
    * Znajomości środowiska Microsoft SQL Server (MSSQL).
    * Umiejętności wykorzystywania ARM (Azure Resource Manager) oraz Azure Automate do konfiguracji i efektywnego zarządzania różnymi składnikami rozwiązania.
    * Zdolności do zarządzania uprawnieniami użytkowników w środowisku Azure SQL, Azure Data Factory (ADF), Power BI i SharePoint.

    Obowiązki obejmują:

    * Konfigurację i zarządzanie infrastrukturą w chmurze Microsoft Azure.
    * Wykorzystanie narzędzi DevOps i deployment pipelines do efektywnego wdrażania rozwiązań.
    * Utrzymywanie i optymalizacja baz danych MSSQL.
    * Zarządzanie uprawnieniami użytkowników w różnych platformach, takich jak Azure SQL, Azure Data Factory, Power BI i SharePoint.

    Oferujemy:

    * Pracę zdalną z elastycznym grafikiem.
    * Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę B2B.
    * Współpracę przy projektach w dynamicznym środowisku branży medycznej.
    * Rozwój zawodowy i możliwość udziału w szkoleniach.

    Jeśli jesteś pasjonatem technologii chmurowych, masz doświadczenie w obszarze Azure i MSSQL, a jednocześnie chcesz współpracować z firmą skupioną na innowacjach w dziedzinie medycyny, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: p.zatyczyc@frankgroup.com

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.