Ein Unternehmen der Tenth Revolution Group

Ihre aktuelle Jobsuche

1 Suchergebnisse

FĂźr Festanstellungen & IT-Projekte, Intelligent Cloud in Poland

    TSQL / ETL Developer - Azure

    Wrocław, Poland

    • Developer/Programmer Stelle
    • Seniority: Mid-level

    Jobbeschreibung

    Dołącz do zespołu naszego klienta, międzynarodowej firmy będacej siłą napędową dostarczania nowoczesnych usług inżynieryjnych dla różnych dywizji biznesowych. Jako zespół zjednoczony, specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb biznesowych i rynkowych, jednocześnie przestrzegając ustanowionych najwyzszych standardów i praktyk w IT. Jako Developer, Twoja kluczowa rola obejmuje tworzenie zarówno wewnętrznych, jak i aplikacji wykorzystywanych bezposrednioprzez naszych klientów.

    Wymagania:

    Znajomość programowania TSQL i skryptowania Python
    Ponad 5 lat doświadczenia w programowaniu TSQL i Python
    Znajomość platform chmurowych, takich jak MS Azure lub AWS

    Mile widziane:

    Rozległe doświadczenie w programowaniu TSQL (MSSQL/SYBASE), optymalizacji wydajności i optymalizacji zapytań
    Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu batchy lub ETL z
    Głęboka znajomość relacyjnych baz danych transakcyjnych, takich jak MSSQL i Azure SQL, a także chmurowych frameworków w MS Azure
    Silna znajomość procesów ETL (Extraction Transformation and Loading) z użyciem frameworków takich jak Azure Data Factory, Synapse czy Databricks
    Tytuł licencjata z informatyki, inżynierii lub pokrewnego obszaru lub równoważne doświadczenie zawodowe
    Znajomość analizy wymagań, analizy strategicznej i programowania oprogramowania

    Obowiązki:

    Projektowanie i rozwijanie aplikacji o duĹźym zakresie
    Współpraca w celu udoskonalenia wymagań użytkownika poprzez rozwijanie TDD
    Analiza przyczyn incydentów i dostarczanie rozwiązań
    Programowanie TSQL i rozwijanie batchy przy uĹźyciu Azure Data Factory i skryptowania Python
    Rozwój efektywnych procesów przepływu danych i batchów w aplikacjach, obejmujący fundamenty, projektowanie, utrzymanie, testowanie i wdrażanie
    Tworzenie kompleksowych potoków przetwarzania do ładowania danych z wielu źródeł do warstw docelowych lub tabel SQL, obejmujące łączność z chmurą

    Podnieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do zespołu napędzającego innowacje technologiczne! Aplikuj już dziś :)