Vývojář systému Dynamics NAV - Praha

Job Type: Permanent

Apply for this job

Date Posted: 11th July 2018
Location: Prague, Czech Republic
Contact Name: Daniel Kremser
Telephone: + 44 191 230 1883
Reference: 11072018dk01
Salary:

Když chceš pracovat na zajímavých a moderních projektech i pro velké klienty, nemusíš nezbytně skončit v korporátu nebo se ztratit v rozsáhlém týmu, kde si pořádně ani nesáhneš na nic zajímavého. Jde to i jinak! Momentálně spolupracujeme s menším NAV partnerem z Prahy, který se podílí i na NAV 2017/2018 projektech a vývojářům dává šansi se skutečně naučit něco nového a ne jen vykonávat rutinní úkony stále dokola. Pokud tak jsi vývojář a máš alespoň nějaké zkušenosti s Dynamics NAV, určitě se ozvi a můžeme konkrétně probrat způsoby, jakými ti klient může pomoct v přávě tvojí kariéře.

Požadavky:

Znalost Dynamics NAV

C/AL, Databáze, SQL, ...

Znalost anglického jazyka

Jistá dávka samostatnosti a chuti vyzkoušet si i nové věci

Možnost pracovat z kanceláře v Praze

Vedle zajímavé kariérní příležitosti ti klient nabídne samozřejmě také finanční ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem a současné situaci na trhu práce a další běžné benefity.

Kontakt:

420 228 883 018

d.kremser@nigelfrank.com

Nigel Frank International is the global leading Microsoft Dynamics Recruitment firm, providing the most DynamicsAX /Dynamics NAV opportunities within the global market. Dealing with both Microsoft Gold Partners and End Users, our specific Microsoft Dynamics team specialise in the highest amount of exclusive live roles within the global market, enabling us to match your requirements with a broad range of exciting opportunities. Our client relationships have been built up through our extensive knowledge and experience within the industry, with clients using our service time and again for the best experience within the Dynamics AX/NAV market.

Apply for this job

To apply for this job, please enter your details below:

Apply