Sharepoint Konzultant - Velké tuzemské i zahraniční projekty

Job Type: Permanent

Apply for this job

Date Posted: 21st September 2017
Location: Prague, Czech Republic
Contact Name: Daniel Kremser
Telephone: + 44 191 230 1883
Reference: 21092017Dksp
Salary:

Sharepoint teď v Česku letí! Není tedy divu, že klient s certifikací Microsoft Gold Partner hledá junior Sharepoint konzultanta nebo konzultanta podpory pro stávající a nové projekty u nás i v zahraničí. Jde o perspektivního klienta, který dbá především na profesionální rozvoj zaměstnanců a nabízí široké možnosti vzdělávání a certifikací. Součástí nabídky je pružná pracovní doba a nadstandardní platové ohodnocení, včeně balíčku benefitů.


Klient je otevřen kandidátům se všemi typy zkušeností a i pokud se necítíte pouze na podporu, dost možná pro vás najde místo! Stačí když Sharepoint alespoň trošku znáte a máte chuť pracovat s velkými a významnými klienty, jako jsou přední bankovní domy, či velcí hráči na poli retailu.  • Praha/Brno, popřípadě individuální domluva

  • Nadstandardní platové podmínky, projektové odměny, investive do vzdělávání

  • Sharepoint administrace a konzultace

  • Místo pro juniory i zkušené harcovníky

  • Šance pracovat v dynamickém prostředí na projektech, které jsou vidět

  • Jasný kariérní plan a platový postup


Neváhej a kontaktuj mě v případě zájmu na telefoním čísle: 441912551439 (UK) na 420228883018, nebo se mi ozvi na email: d.kremser@nigelfrank.com!

Nigel Frank International je specialistou v oblasti lidských zdrojů a Microsoft technologií s výsadním postavením na trhu. Naše reklamy jsou nejvíce vidět a klientům nabízíme největší a nejobsáhlejší databázi kandidátů z celého světa!

Apply for this job

To apply for this job, please enter your details below:

Apply