Software Developer .NET

Job Type: Permanent

Date Posted: 13th February 2018
Location: Katowice, Poland
Contact Name: Katarzyna Banasiak
Telephone: +390694803381
Reference: nntt..doejf
Salary:

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie aplikacji w ASP.NET

  • Tworzenie nowego i rozwijanie istniejącego oprogramowania

  • Pisanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z projektantami, analitykami, testerami

  • Praca w zespole

Wymagania

  • Doświadczenie komercyjne w .NET, ASP.NET

  • Znajomość środowiska Visual Studio

  • Dobra znajomość MS SQL

  • Umiejętność programowania w C#

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz podejmowania własnej inicjatywy

  • Chęć rozwoju zawodowego i doszkalania swoich umiejętności technicznych

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę zdrowotną, prywatne ubezpieczenie, karta
    Mulitsport

  • Stabilne zatrudnienie w charakterze Umowy o Pracę

  • Szkolenia dopasowane o indywidualnych potrzeb każdego pracownika

  • Praca w zespole doświadczonych programistów

  • Zatrudnienie w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie