A Tenth Revolution Group Company

newRef: a0MaA0000002J09UAE_1715156102

Dynamics 365 F&O Developer

Poland

  • Developer/Programmer Role
  • Skills: Dynamics 365 Finance & Operations, MS Dynamics - AX (Axapta), d365 developer, d365 f&o, d365 f&o developer, dynamics ax developer, developer, dev, dewelper, software engineer
  • Level: Mid-level

Job description

a0MaA0000002J09UAE_1715156102

O firmie:

Mój klient obecnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Dynamics 365 F&O Developer, która dołączy do prężnie rozwijającego się zespołu i będzie uczestniczyć w projektach wdrożeniowych, migracjach systemu do najnowszej wersji Dynamics 365 F&O, ale także projektach z obszaru rozwoju i utrzymania czy budowy produktów Dynamics 365. Klient to Partner Microsoftu, pomagający firmom wprowadzać innowacyjne rozwiązania i poprawiać efektywność, specjalizujący się w obszarze ERP oraz CRM.

Twoje obowiązki:

* Współpraca z konsultantami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności
* Przeprowadzanie testów optymalizujących produkt
* Wspomaganie prowadzonych szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia i optymalizacji
* Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności w Microsoft Dynamics 365 F&O
* Integrowanie D365 z innymi systemami
* Bieżące utrzymanie systemów i wsparcie użytkowników
* Opracowywanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemów

Wymagania:

* Masz doświadczenie w analizie biznesowej i technicznej potrzeb klienta oraz przekładanie tych potrzeb na rozwiązania technologiczne
* Masz doświadczenie w analizie i ocenie istniejących wdrożeń Dynamics ERP w celu identyfikacji problemów, niedociągnięć oraz możliwości optymalizacji
* Masz co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z funkcjonalną i praktyczna stroną Microsoft Dynamics 365 F&O/AX
* Znajomość narzędzi programistycznych dla Dynamics 365 F&O
* Znajomość Microsoft Azure services, Azure DevOps i integracji z Office 365 i Power Platforms będzie bonusem
* Starsze wersje systemu MS Dynamics AX 2009 lub 2012 nie mają dla Ciebie tajemnic
* Masz zdolności analityczne i komunikacyjne
* Cechujesz się sumiennością, samodzielnością i dobrą samoorganizacją pracy
* Lubisz wykazać się kreatywnością, pasją i nieszablonowym myśleniem
* Masz otwarty umysł i zapał do poszerzania swoich umiejętności
* Potrafisz komunikować się w języku polskim na poziomie min B2 i angielskim na poziomie min B1

Co jest zapewniane:

* Możliwość pracy z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi
* Bycie ważną częścią zespołu zaangażowanego w projektowanie i wdrażanie procesów kluczowych dla organizacji zarówno lokalnie jak i międzynarodowo
* Pracę w dynamicznym, zwinnym środowisku, w kulturze optymalizacji i odpowiedzialności, z ludźmi, którzy są pasjonatami tego, co robią
* Możliwość pracy na B2B lub umowy o pracy
* Możliwość rozwoju w ramach organizacji
* Możliwość dodatkowych treningów
* Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa
* Możliwość pracy zarówno hybrydowej jak i zdalnej

Jeśli ta oferta brzmi interesująco, po więcej informacji zapraszam do aplikacji na a.golawska@nigelfrank.com